Eladó téglalakás - Oroszlány

Felújított!
Felújított
KAPCSOLAT
Tóth Linda

+36 70 277

lindaponttoth@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

51 m²

Szobák száma

2+1 félszoba

Emelet

2.

Az ingatlan a legfelső szinten van.

Épület szintje

2.

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
238_tl

Komárom-Esztergom megye, Oroszlány, Mátyás király utca

Irányár

38.4 M Ft
(752.94 E Ft/㎡)

Szobák

2+1 félszoba

Emelet

2

Terület

51 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Felújított és átalakított tégla építésű lakás Oroszlányban eladó!
Ide akár elég csak beköltözni, és az első naptól élvezheted a közös tér és a külön szobák adta privát szféra előnyeit!

Eladó egy igényesen és teljes körben felújított, 51 négyzetméteres, téglaépítésű lakás Oroszlány csendes, mégis központi részén. A lakás második és egyben a legfelső emeleten található, praktikusan átalakított, amerikai konya + nappali és 2 hálószoba, melyek külön nyílnak Ezáltal ideális életteret biztosít a mai igényekhez.

Helyiségek, elrendezés: A lakásba egy előszobába érkezünk ami az amerikai konyhás nappaliba (15,63 m²) vezet minket, két hálószobából, fürdőszobából -ahol a WC is található-, illetve egy gardróbból ahol a bojler és a mosógép is található. A kisebb szoba az előszobából nyílik és a szobából nyílik a kialakított gardrób. A nagyobb szoba és a fürdőszoba a folyosó végén, a nappali részből nyílik. A lakáshoz tartozik továbbá egy pincehelyiség is.
A lakás világos, északkeleti és délkeleti tájolásának köszönhetően napfényes. A belmagasság 2,63 méter, gipszkarton álmennyezet lett kialakítva, fölé pedig szigetelés került.
Extrák és felszereltség:
A felújításkor a víz, a szennyvíz, a villanyhálózat cseréje is megtörtént, 2x32A-re bővítették a hálózatot és érintésvédelmi főkapcsolót is beszereltek a kismegszakítók mellé.
Az ingatlan fűtése elektromos fűtőpanellel megoldott, továbbá hűtő-fűtő klíma is biztosítja a komfortérzetet. Biztonsági bejárati ajtó és modern, 2 rétegű thermoplan ablakok lettek beépítve, utóbbi redőnnyel szerelve. A szobákban a parkettát és az alatta lévő salakot is felszedték, betonozták és szigetelték az aljzatot, majd minden helyiségbe járólap burkolat került.